3ο TASTE HALKIDIKI FESTIVAL, έκθεση τοπικών προϊόντων και μουσικές εκδηλώσεις, Πολύγυρος 17-20/08/2023
Το 3ο Φεστιβάλ Γαστρονομίας TASTE HALKIDIKI έρχεται την Πέμπτη 17 Αυγούστου 2023.
Η εκδήλωση θεσμός που καθιέρωσε το Επιμελητήριο Χαλκιδικής για την προώθηση της γαστρονομίας και την προβολή των μοναδικών προϊόντων του τόπου, αλλά και των ανθρώπων πίσω από αυτά.
Την σκυτάλη παίρνει η έκθεση τοπικών προϊόντων του Νομού και το street food από επιχειρήσεις εστίασης του Πολυγύρου, παράλληλα με τις μουσικές εκδηλώσεις.
Πεζόδρομος Πολυγύρου & πλατεία Έξι Βρύσεων, 17-20/08/2023.
Σας περιμένουμε όλους.
![](https://epihal.gr/wp-content/uploads/2023/08/αφισα-3o-TASTE_ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ-1024x734.jpg)
![](https://epihal.gr/wp-content/uploads/2023/08/365780181_3487311108159566_545102181757807653_n-491x1024.jpg)
![](https://epihal.gr/wp-content/uploads/2023/08/365796031_3487388441485166_4227590505634433292_n-473x1024.jpg)